Fietstocht Spanje Dag 7

Klimwerk en regenvlagen
5
Lastige dag gehad. Veel klimwerk en spijtig genoeg nog veel regen. En wat mij ook parten heeft gespeeld is de kou. In de ochtend 11% en tegen de middag 13%, dit is toch niet normaal voor de tijd van het jaar. Ook om in de avond rond te lopen is het te koud. Heb mij daarom vandaag een sweater gekocht. Het ergste is dat de regen en de lage temperatuur nog gaat aanhouden tot en met het weekend. Is het klimaat echt om zeep?
Het goede nieuws is dat ik halfweg zit. Reeds 660 km gereden en 4412 hoogtemeters. Je deze informatie en alle ritten gereden bekijken op mijn collectie.
Vandaag was het lastig, maar morgen zal ik nog wat extra motivatie moeten vinden. 1400 hoogtemeters af te leggen met hetzelfde weer en 90 km te rijden met in het begin een 30km aan één stuk klimwerk.
Loading map...
Loading...


Be the first to leave a comment